Kontrolka LED IND8-24Y-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;źółty;otw.mont. 8.2mm
Ostatnio oglądane
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz
Zła ilość towaru
Dioda LED Super Flux 5mm niebieska Vf=3.2V 1500mcd WD=470nm 2083;RoHS
Zła ilość towaru
Gniazdo ban. Z-TB4SCH 4mm czarne 22 mm;24A;60V;ABS;2.109.B;24.247;RC-11
Ukł CD4050BE; TI; Układ scalony; DIP16;RoHS
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
Ukł 74HC273 TI układ scalony DIP20;RoHS
Wtyczka-gniazdo bananowa czarna WG-13 RoHS
TR BD912;ST;TO220AB;Tranzystor; PNP;15A;100V;90W;>3MHz;RoHS
TR BC560C;CDIL;TO92;traznystor; PNP;uni.;60V;0.1A;0.5W;200MHz;RoHS
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V