Kontrolka AD16-16E/B-230VAC;16mm; niebieska;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 240stop.C RYE240 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 czerwona do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-012-1ZS3A HONGFA odp.RM85P-12VDC 1P;16A;druk
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI
Ukł 74HC590 ST układ scalony DIP16;RoHS
Transoptor CQ15BP
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Fototranzystor BPYP21
Przekaźnik 60.13.9.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VDC 10A
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; TYP(KOD):1510-1322-1024;RELPOL
TR BF272;AM;TO18;traznystor; PNP;UHF-V-RE;3mA;35V;200mW;850MHz