Lampka diodowa KLP-5/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/orange
Ostatnio oglądane
TR BU406;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;7A;200V;60W;10MHz;Pbf
Zła ilość towaru
UKŁ UA739PC;Fairchild Semiconductor DIP14;Układ scalony;
Zła ilość towaru
UKŁ UL1540N;CEMI;DIP16; układ ster. zasilaczem impulsowym
Przekaźnik HFS34/D-380A40ZS 40A, 380VAC HONGFA PÓŁPRZEWODNIKOWY
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS
Dioda BYP680-100R (5A/100V);D04;M5; śrubowa;anoda na śrubie;CEMI;
Dioda LED 8mm czerwona matowa 600mcd Q800HDR1D Pbf
TR BC148;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Dioda LED 10mm 12V biała zimna clir 10CW4UC12V-10/OSW5DKA131A-12V;RoHS
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Dioda Zenera ZX 5V6;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4