Kontrolka AD16-22DS/R-24VAC/DC;22mm ;czerwona;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł UCA6409N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Gniazdo TYPE GZ-14;10A/250VAC;R15 4P;na panel;zaciski śrubowe;RELPOL
POD-T/4913
Przekaźnik MT-12 8-4463-124-5;TELFA 4P;1A;napięcie zasilania 16.8-40V
Dioda Zenera ZX 11V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Triak BT137-600E;NXP;8A;600V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
Dioda LED 5mm migaj.nieb./żółta clir 500mcd DIOD-9185 Pbf
TR BC239B;CEMI;TO92;Traznystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
Podkładka mikowa TO220 L18xW13mm 1.2K/W RoHS
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W