Lampka diodowa KLP-20/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/white
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Zła ilość towaru
Ukł CD4001BE/BP;TI;PH;Układ scalony DIP14;
Zła ilość towaru
Ukł CD4046BE TI układ scalony DIP16 Pbf
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
TR BC415;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;35V;100mA;300mW
UKŁ LM78L15ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+15V;RoHS
Ukł CD4094BE TI DIP16 układ scalony RoHS
Przekaźnik 60.13.9.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VDC 10A
Buzzer z generatorem HCM1203X RoHS elektromagnetyczny 2-5V 30mA 85dB
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Tyrystor BTP10/200 gw.M6 10A;200V LAMINA
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;