Kontrolka AD16-22DS/O-24VAC/DC;22mm pomarańcz.;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł CD4042/MCY CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Zła ilość towaru
Tyrystor KT505;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=10mA;
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
TR BU407;CDIL;TO220;Tranzystor; NPN;7A;150V;60W;10MHz;Pbf
Dioda AAP153(D9K) DO7 UNITRA CEMI
TR 2N2369A;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;40V;0.36W;500MHz
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
UKŁ LM78L09ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+9V;RoHS
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;