Kontrolka AD16-22DS/G-12VAC/DC;22mm ;zielona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera BZX85 C20V;1.3W;DO-41; KINGTRONICS; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4538BE/CD14538BE TI ukł.scal. DIP16 Pbf
Zła ilość towaru
TR BF240;TO92;PHILIPS;Tranzystor; NPN;40V;25mA;250mW;380MHz;
Amperomierz 0-8A  WP08 Wskaźnik prądu
UKŁ ULN2004A;ST;DIP16;układ scalony Driver;darlington;kan.7;Pbf
Przekaźnik HFS34/D-380A40ZS 40A, 380VAC HONGFA PÓŁPRZEWODNIKOWY
Dioda LED 5mm migaj.biała clir 500mcd DIOD-1821 RoHS
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;
UKŁ UL7518L=L7818C-T;SGS;TO3; Stabilizator napięcia +18V
Ukł CD4044BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Osłona FG-120 wentylatora 120x120mm materiał metal;CONNECTAR; RoHS
Dioda BAP812 KAZEL 2-2.3V; 5mA;