Lampka diodowa KLP-20/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/red
Ostatnio oglądane
Ukł CD4515BCN NS układ scalony DIP24
Zła ilość towaru
Ukł UCY74S412 CEMI;DIP24;ukł. scal. 8-BITOWA BRAMKA WEJŚCIE-WYJŚCIE
Zła ilość towaru
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS
Ukł ICL7107/WS7107CPL;Układ scalony DIP40 WS RoHS
Dioda LED 8mm niebieska UUB8037CKSE clir RoHS
Ukł UCY7475N CEMI układ scalony DIP16
Dioda LED SMD 1206 żółta;590nm; 250mcd;Vf=2V;If=20mA;HLPC-3216S31YC
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Oprawka LED 8mm RTF8080 wypukła Kingbright RoHS
Tulejka izolacyjna TO3;TOP3;8mm; max. 130st.C; NINIGI RoHS