Kontrolka AD16-22DS/W-24VAC/DC;22mm ;biała;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7417N CEMI DIP14 układ scal. sześciokrotny bufor z otw. kol./15V
Zła ilość towaru
Dioda D22-10-14-NO(10A/1400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;katoda na śrubie;
Zła ilość towaru
Ukł UCY74174N CEMI układ scalony DIL16
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
UKŁ UL7505L=L7805C-T;ST;TO3; Stabilizator napięcia +5V
Buzzer z generatorem HCM1203X RoHS elektromagnetyczny 2-5V 30mA 85dB
Dioda LED 10mm czerw./ziel.;3 nogi; ws. katoda;L-819SURKSGW;KINGBRIGHT
Przekaźnik 40.52.8.012.0000 FINDER 12VAC;8A;2P;st.AgNi;90mA;odp.RM94P;
Ukł 74HCT32 FS układ scalony DIP14
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Podkładka siliknowa z tulejką SMICA TO220BH;0.4K/W;L20x15mm;NINIGI;RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS