Lampka diodowa KLP-5/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/green
Ostatnio oglądane
TR STP9NK60Z;ST;TO220;Tranzystor NPN;7A;600V;0.85R;125W
Zła ilość towaru
Ukł CD4060BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS
TR BC239B;CEMI;TO92;Traznystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS
Łącznik klawiszowy W1.1 10A;250V; bistabilny;klawisz czerwony;30x11mm
Mikroprzełącznik MSW-01;bez dźwigni MICROSWITCH;16A/250V