Lampka diodowa KLP-3/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 3mm)/white
Ostatnio oglądane
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Zła ilość towaru
Przekaźnik 60.13.8.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VAC 10A
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;
Ukł 74HC244 TI układ scalony DIP20 Pbf
Ukł UCY74193N CEMI układ scalony DIP14
Dioda Zenera ZX 6V2;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Kontrolka OWS13/LS-13 zielona do żarowek telefonicznych SI"SIMET"
Dioda LED 10mm 12V pomarańczowa clir 10CP4UC12V-10/0S05JAA131A-12V
Triak BTA10-600B;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
TR BD137-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;60V;12.5W;>50MHz;RoHS
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa