Lampka diodowa KLP-20/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 20mm)/white
Ostatnio oglądane
Ukł CD4520BE;TI;DIP16;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ UL1482=TBA820;CEMI;DIP14; Wzm mocy 2W ukł. z niskim nap.zasil
Zła ilość towaru
Złącze Z-BL2x40G gniazdo 2x40PIN proste do złącz szpilkowych RoHS
Ukł UCY7409N CEMI układ scalony DIP14
Buzzer z generatorem HCM1203X RoHS elektromagnetyczny 2-5V 30mA 85dB
TR BF272;AM;TO18;traznystor; PNP;UHF-V-RE;3mA;35V;200mW;850MHz
TR BFW16A;TO39;Tranzystor; NPN;w.cz.;300mA;25V;1.2GHz
Ukł UCY74LS47/SN TI układ scalony DIP16; RoHS
Triak BT137-800E;NXP;8A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Dioda LED 2.2mm CQP462B zielona UNITRA CEMI
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS
Ukł UCY7447N/7447PC;Układ scalony DIP16
Przekaźnik RM96-3021-35-1012;RELPOL 1 styk zwierny;8A;12VDC;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;