Kontrolka AD16-22DS/Y-24VAC/DC;22mm ;żółta;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 36.11.9.012.4011 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Zła ilość towaru
Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.018.0000 FINDER 18VDC;16A;1P;st.AgCdO;36mA;RM83P;
Membrana 35mm mosiądz FT-35T-2.9A1 2.9KHz KFB (piezo bez obudowy) RoHS
Ukł 74HC368 ST układ scalony DIP16
TR TIP147;STM;TO247-3;tranzystor; PNP;Darlington;10A;100V;125W;RoHS
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
Amperomierz 0-8A  WP08 Wskaźnik prądu
UKŁ OP07CP;TI; DIP8; Układ scalony; wzmacniacz opracyjny;1 kanał;RoHS
Dioda LED 8mm zielona SJ8036C PG 7500mcd clir RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;