Kontrolka AD16-22DS/B-12VAC/DC;22mm ;niebieska;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
Zła ilość towaru
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
Zła ilość towaru
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
Dioda LED SMD 0603 czerwona;190mcd; If=20mA;Vf=2.2V;WEJT61RC-871;WEJ;
Przekaźnik EX1-2U1J;12VDC;25A; NEC/TOKIN
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;
Ukł UCY74180N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
TR BC857B;NXP;SOT23;traznystor; PNP;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
Ukł 74HCT259 PH układ scalony DIP16
UKŁ NE555N;TI; DIP8; Układ scalony; odp.ULY7855/ULA6855;
Żarówka tel. T-6.8 24V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS