Lampka diodowa KLP-20/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/green
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1219N;CEMI;DIP16; Odb. AM/wzm. p.cz. FM z dekoderami
Zła ilość towaru
Triak BTA41-600BRG;ST;40A;600V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY74174N CEMI układ scalony DIL16
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Dioda LED 3mm migaj.biała clir VF:3-4V;500mcd;DIOD-7959;RoHS
Przekaźnik JQX/HF118F-012-1HS5T; Hongfa;10A;12V;odp.RM96Z-12VDC/HF68
UKŁ NE556N;TI;DIP14; Układ scalony; RoHS
Dioda LED 12mm zielona dyfuzyjna 600mcd DIOD-2918
Dioda nadawcza CQYP16 CEMI 3V;40mA;940nm
Ukł 74HCT240 PH układ scalony DIP20
TR BD911;ST;TO220AB;Tranzystor; NPN;15A;100V;90W,>3MHz;RoHS