Kontrolka AD16-16E/R-12VAC/DC;16mm; czerwona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR BDW93C;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;12A;100V;80W
Zła ilość towaru
Przekaźnik K8 1x12V 401-3 TELFA
Zła ilość towaru
TR 2N3773;CDIL;TO3;Tranzystor; NPN;16A;140V;150W;200kHz;RoHS
Przekaźnik K8 1x6V  401-1 TELFA
UKŁ UCA6400N;CEMI;DIP14;Układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Ukł 74HC161 TI układ scalony DIP16 RoHS
Wtyczka widełkowa WB-14 czerwona 24A;60V;44mm;RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-024-1ZS3A HONGFA ODP.RM85P-24VDC 1P 16A DRUK
Przekaźnik 60.13.9.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VDC 10A
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Żarówka tel. T-6.8 24V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
TR BD683;ST;TO126;Tranzystor; NPN;Darlington;5A;120V;40W;1MHz;