Lampka diodowa KLP-20/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7473N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BSX61;TO39;Tranzystor;CEMI; NPN;1A;45V;800mW;250MHz;70ns;
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 12V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przekaźnik 36.11.9.012.4011 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Ukł CD4555BE TI układ scalony DIP16
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
Zacisk laboratoryjny ZL100/BL SIP 8mm Bakelit czarny 100A RoHS
Dioda Zenera BZX85 C8V2;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Zestyk kontaktronowy 20mm ZM-109III
Dioda LED 5mm 12V biała clir KTL050WHCI-12V/OSW5DKA31A-12V;RoHS
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;