Kontrolka AD16-16E/G-12VAC/DC;16mm; zielona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Pojemnik na baterie
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT373 ON układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
TR BDW83C;PMC;TO247;tranzystor; NPN;Darlington;15A;100V;150W;RoHS
UKŁ LM386N-1;NS;DIP8;Układ scalony; UTC;wzmacniacz audio;325mW;RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-012-2ZS4A odp.RM84P-12VDC 2P 8A
Przekaźnik 40.61.9.024.0000 FINDER 24VDC;1P;16A;st.AgCdO;27mA;RM83P;
Bezpiecznik termiczny 10A 184stop.C RYE184 250V AC; RoHS
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;