Lampka diodowa KLP-5/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem HCM1203X RoHS elektromagnetyczny 2-5V 30mA 85dB
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.110.0000 FINDER 110VAC;8A;2P;st.AgNi;9.4mA;o.RM94P;
Zła ilość towaru
Ukł UCY7417N CEMI DIP14 układ scal. sześciokrotny bufor z otw. kol./15V
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Bezpiecznik termiczny 1A 125stop.C RH125/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł CD4013AE; ST; Układ scalony; DIP14
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
Ukł UCY7485N/SN układ scalony DIP16
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Złącze ARK311-031-11;rozstaw 5mm; 3 PIN;KARSON;odp.AK500/3-H;RoHS
Dioda Zenera ZX 13V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Łącznik klawiszowy W1.1 10A;250V; bistabilny;klawisz czerwony;30x11mm
Przekaźnik R15 4PDT 24VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-1024 RELPOL