Lampka diodowa KLP-20/O 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 20mm)orange
Ostatnio oglądane
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Zła ilość towaru
Ukł UCY7450N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BUT18AF;IS;TO220iso;traznystor; izol.;NPN;6A;1000V;800ns;33W
Mostek trójf.SKBPC3516 (35A/1600V) konektory;MIC;RoHS
Ukł CD4532BP PH układ scalony DIP16
Dioda LED Super Flux 3mm pomarańcz. 1.8-2.6V;20mA;5000mcd;OSO5PAZ161D
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
Gniazdo TYPE 95.75.SMA FINDER;10A; 250V; do serii 40;na szynę DIN;GZ80
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Bezpiecznik termiczny 10A 139stop.C RYE139 250V AC; RoHS