Kontrolka AD16-22SS/RG/230VAC;22mm; dwuk.czerw.-ziel.;LED 230V;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Zła ilość towaru
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Zła ilość towaru
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
Uchwyt bezpiecznika UBx2 sprężynka FC520S (1 opak.= 100szt.) RoHS
TR BDW84D;ISC;TO247;tranzystor; PNP;Darlington;15A;100V;150W;RoHS
Ukł 74HCT32 FS układ scalony DIP14
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS
Amperomierz 0-8A  WP08 Wskaźnik prądu
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS