Lampka diodowa KLP-5/G/R 230VAC/DC LED;dwukolorowa zielono-czerwona
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm 12V czerw.;dyfuzyjna z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
Zła ilość towaru
TR STP10NK60ZFP;STM;TO220FP;Tranz.; N-MOSFET;10A;600V;35W;<0.75R;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Przekaźnik 40.52.8.230.0000 FINDER 230VAC;8A;2P;st.AgNi;odp.RM94P-230V
Dioda D22-10-14-NO(10A/1400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;katoda na śrubie;
UKŁ LM301AH;TI;TO99-8;Wzmacniacz operacyjny;100kHz;
Ukł CD4048BE RCA układ scalony DIP16
TR BD650;CDIL;TO220;Tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;62,5W;RoHS
TR BC640-16;CDIL;TO92;traznystor; PNP;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Dioda Zenera BZX55 C3V3;500mW;DO-35 odp.KZ140
Złącze XY301V-3P/5.00mm;XINYA odp.AK500/3;16A;300V;niebieski;RoHS
Żarówka tel. T-6.8 12V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm