Lampka diodowa KLP-5/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/red
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC32; TI; Układ scalony; DIP14;RoHS
Zła ilość towaru
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS
Zła ilość towaru
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h
Złącze D-Sub; Canon 25p; do druku gniazdo kątowe
UKŁ L7915CV;STM;TO220;Stabilizator; 1.5A;-15V;RoHS;
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
TR IRF840;Vishay;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;8A;500V;125W;0.85R;RoHS;
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Przełącznik klawiszowy JS-618A; ON-OFF;10A;125/250VAC;komputerowy
TR BD140-16;STM;SOT-32;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;RoHS;BDAP-40
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
Ukł 74HC679 TI układ scalony DIP20
TR BU806;STM;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;8A;200V;60W