Lampka diodowa KLP-10/G/R 230VAC/DC dwukolorowa zielono-czerwona;o.13mm
Ostatnio oglądane
TR BD140-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4511BP TI układ scalony DIP16 Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Ukł UCY7490N;CEMI;DIP14;układ scal. Licznik dekadowy
TR BF441;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;25mA;40V;300mW;250MHz
Podkładka mikowa TO220 L18xW13mm 1.2K/W RoHS
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC-58;KENTO zimna:6000mcd;Vf:3.2-3.8V;20mA;RoHS
Moduł LED+WARYSTOR 99.80.0.230.98 zakres pr.110-230VAC/DC;do gn.95.85
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Przekaźnik RM2-12VDC 2P 5A LUMEL
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A
Przekaźnik K8 1x6V  406-1 TELFA