Kontrolka AD16-22DS/R-12VAC/DC;22mm ;czerwona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR BF458;CEMI;TO126;tranzystor; NPN;100mA;250V;1200mW;60MHz
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm 12V zielona clir 0SG5DAA131A-12V;OPTOSUPPLY;RoHS
Zła ilość towaru
TR BC415;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;35V;100mA;300mW
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Kontrolka OWS13/LS-13 bezbarwna do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Przekaźnik K8 2x6V  402-1 TELFA
TR IRF9520;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;8A;100V;40W;Pbf;
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
Ukł 74HCT366 EL układ scalony DIP16
Wtyczka bananowa WB-13 czerwona RoHS
TR BD139-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
TR BFR90A;TO50-3;Tranzystor; NPN;UHF;25mA;20V;5GHz