Lampka diodowa KLP-5/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/blue
Ostatnio oglądane
UKŁ TL081CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny; RoHS
Zła ilość towaru
TR BD249C;CYD;TO218;Tranzystor;NPN; 25A;80V;125W;>3MHz;Zgodność RoHS