Lampka diodowa KLP-10/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Ukł CD4520BE;TI;DIP16;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY7408N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
UKŁ TDA2009A SGS UKŁAD SCALONY 2xNF-E,28V,3.5A,2x12.5W,11SQL
Wyświetlacz zespolony LED KLR4172 3.5cyfry anoda czerwony
Ukł UCA6402N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ L7810CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+10V;RoHS;
Ukł UCY7404N;CEMI;Układ scalony; DIP14
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
Ukł 74HCT240 PH układ scalony DIP20
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS