Lampka diodowa KLP-10/G 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/green
Ostatnio oglądane
TR BSX61;TO39;Tranzystor;CEMI; NPN;1A;45V;800mW;250MHz;70ns;
Zła ilość towaru
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
Zła ilość towaru
Przekaźnik JRC/HFD23F-012-1ZS Hongfa;1st.przełączny;12V;1A
Gniazdo TYPE 95.15.2SMA FINDER do serii 40;Wyp. do druku;odp. PW80
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
TR BF314;KAZEL;TO92;tranzystor; NPN;25mA;30V;300mW;450MHz
Przekaźnik HFKW-012-1ZW;Hongfa; 1 st. przełączny;25A;12V DC;
Ukł UCY74153N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
Ukł CD4044BE TI układ scalony DIP16; RoHS
TR BC307A;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;0.2A;50V;0.5W;
UKŁ UL1490;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 0.65W
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;