Kontrolka AD16-22DS/B-24VAC/DC;22mm ;niebieska;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
DIP switch 3 poz. przełącznik RoHS; czerwony
Zła ilość towaru
Ukł CD4098BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Transoptor 4N32 DIP6
TR BC393;TO18;Tranzystor; PNP;0.1A;180V;400mW;50MHz
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości
Dioda LED 3mm czerw./ziel matowa 3ARG9HWB/L-115WEGW-CA 3pin.ws.anoda
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
UKŁ UL1440T=TCA940;CEMI;Wzmacniacz mocy 10W z zabezp. term. i zwarc.
Dioda LED 10mm zielona SJ1036C PG Vf=3.1V;If=20mA;7000mcd clir Pbf
Potencjometr drutowy 10k;4W;liniowy jednoobrotowy;L-50mm;6mm;3104607990
Ukł 74HC242 PH układ scalony DIP14
Dioda LED 3mm migaj.niebieska clir Vf:3-4V;WLD:465-470nm;BB303C;Pbf