Lampka diodowa KLP-10/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/white
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1440T=TCA940;CEMI;Wzmacniacz mocy 10W z zabezp. term. i zwarc.
Zła ilość towaru
Potencjometr obrot.   2M B liniowy B2M-15mm; RoHS
Zła ilość towaru
Miernik analogowy woltomierz 20V kwadrat MODEL DH-50/20V; 0-20V DC
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Przekaźnik NVF4-2C 24VDC 30/40A NHG 1st.przełączny z uchem RoHS;2024412
TR BUT11AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;5A;1000V;100W;Pbf
Ukł CD4029BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Dioda LED 5mm migaj.biała clir 500mcd DIOD-1821 RoHS
Ukł 74HC573 TI układ scalony DIP20 Pbf
UKŁ LM350T;TO220;TI;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-33V;3A;RoHS