Kontrolka AD16-16E/O-12VAC/DC;16mm; pomarańcz.;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Triak BTA16-600BRG;ST;16A;600V;50mA TO220AB; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 4V3;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Ukł 74HCT175 TI układ scalony DIP16
TR BF173;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;25mA;40V;230mW;550MHz
Ukł UCY74S438 CEMI układ scalony DIP28
Ukł UCY7400N;CEMI;DIP14 układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Złącze Z-BL2x40G gniazdo 2x40PIN proste do złącz szpilkowych RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 184stop.C RYE184 250V AC; RoHS
UKŁ LM109K;Mot.;TO3;5V;1A;Stabiliz.
Ukł 74HC241 TI układ scalony DIP20
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
Przekaźnik JRC/HFD27/005-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-5VDC 2P 2A
Dioda Zenera BZP650 C9V1;5W;CEMI;