Lampka diodowa KLP-10/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/red
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm 12V biała ciepła;clir 3000mcd;OSM5DK3131A-12V;OPTOSUPPLY;
Zła ilość towaru
Optotriak MOC3021 LITEON DIP6 RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 8mm zielona SJ8036C PG 7500mcd clir RoHS
Przekaźnik 40.61.9.012.0300 FINDER 12VDC;1Z;16A;st.AgCdO;55mA;RM83Z;
Zestyk kontaktronowy 14mm MKA-14103 GAG-2C
Ukł 74HCT245 ST układ scalony DIP20
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
UKŁ LM317T-DG;ST;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-37V;1.5A
UKŁ UL7505L=L7805C-T;ST;TO3; Stabilizator napięcia +5V
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;
Przekaźnik 36.11.9.003.4011 FINDER 3VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4