Kontrolka AD16-22DS/Y-12VAC/DC;22mm ;źółta;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC240 TI układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
Gniazdo TYPE 94.74.SMA FINDER do serii 55 szyny DIN (GZ4)
Zła ilość towaru
UKŁ UL1200N/ULA6200N(LA1230);CEMI; wzm. p.cz. z dekoderem FM;DIP16;
UKŁ UL1262A=TBA950;DIP14;Sepalator, selektor i reg.gener. odch. poziom.
TR IRF530N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;14A;100V;75W;0.12R;Pbf;
Ukł 74HCT259 PH układ scalony DIP16
UKŁ LM324N;TI;DIP14;Wzmacniacz opreracyjny;RoHS
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB
TR BD683;ST;TO126;Tranzystor; NPN;Darlington;5A;120V;40W;1MHz;
Dioda Zenera ZX 11V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przełącznik obrotowy P2G3 1.10.1 1x10poz. UNITRA UNITECH
TR BD140-16;STM;SOT-32;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;RoHS;BDAP-40
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W