Lampka diodowa KLP-3/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/blue
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm 12V żółta;dyfuzyjna; z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
Zła ilość towaru
TR STP60NF06;ST;TO220;tranzystor; N-CHANNEL;60A;60V;110W;0.012R;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm zielona matowa 3AG4HD01 KENTO RoHS
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
Dioda LED 5mm migaj.biała clir 500mcd DIOD-1821 RoHS
Przekaźnik 36.11.9.012.4011 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Wtyczka bananowa WB-13 biała RoHS
Zestyk kontaktronowy 45mm ZW-211 przełączny
Ukł UCY7450N CEMI układ scalony DIP14
TR BUT11AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;5A;1000V;100W;Pbf
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
Tyrystor T22-10-10-50 (10A/1000V) TO-64 LAMINA
TR BF182;Sc;TO18;tranzystor; NPN;20mA;20V;150mW;500MHz