Kontrolka AD16-22DS/O-12VAC/DC;22mm pomarańcz.;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Zła ilość towaru
Optotriak MOC3062 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Zła ilość towaru
Grot precyzyjny do lutownic transformatorowych
UKŁ TL081CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny; RoHS
Ukł CD4543BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED 3mm 12V biała ciepła;clir 3000mcd;OSM5DK3131A-12V;OPTOSUPPLY;
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Dioda LED 8mm migająca ultrafiolet DIOD-4397
Oprawka LED 5mm RTF5020 wklęsła Kingbright RoHS KBE CN
UKŁ UL1203N(A244D,TCA440);CEMI; DIP16;Odbiornik AM
Przekaźnik V23061-A1005-A402 12V 8A/250VAC SIEMENS odp.RM96Z-12VDC
Ukł 74HC85 MO układ scalony DIP16
TR 2N6491(=BDP396)CDIL;TO220;Tranz. PNP; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS