Kontrolka AD16-22DS/W-12VAC/DC;22mm ;biała;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda BYP680-100  (5A/100V);DO4;M5; śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
Zła ilość towaru
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł CD4070BE;TI;Układ scalony; DIP14;RoHS
TR BC337-40;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;Pbf
UKŁ L7924/MC7924CT;ON;TO220; stabilizator;1A;-24V;Pbf;
Dioda Zenera ZX 12V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł CD4069UBE/MCY TI układ scalony DIP14
Dioda LED Super Flux 5mm czerwona OSR5PAZE31D;2V;12000mcd;OPTOSUPPLY
TR BC558B;CDIL;TO92;tranzystor; PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz;Pbf
Ukł 74HC02 TI układ scalony DIP14
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
TR BD140-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
TR BD127;Telefunken;TO126;tranzyst. NPN;0.5A;300V;17.5W