Lampka diodowa KLP-5/G 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 5mm)/green
Ostatnio oglądane
Przekaźnik NVF4-2C 24VDC 30/40A NHG 1st.przełączny z uchem RoHS;2024412
Zła ilość towaru
Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm 12V żółta clir Y10R12V-5 RoHS
UKŁ A232D;DIP16;układ scalony
Ukł CD4051BE TI układ scalony DIP16;RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4SCH 4mm czarne 22 mm;24A;60V;ABS;2.109.B;24.247;RC-11