Kontrolka AD16-22DS/G-24VAC/DC 22mm zielona,podśw.LED 24V IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74175N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Ukł CD4047BE TI układ scalony DIP14 Pbf
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS
Ukł 74HC243 ST układ scalony DIP14
Złącze STL950/4-5.0-V  4 PIN PROSTE 15A 300V; 20.806.004;
Ukł 74HC165 FS układ scalony DIP16 Pbf
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
Ukł CD4541BE TI układ scalony DIP14; RoHS
Dioda BYP680-100R (5A/100V);D04;M5; śrubowa;anoda na śrubie;CEMI;
Przekaźnik 36.11.9.003.4011 FINDER 3VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Przekaźnik V23042-A2003-B201 12VDC SIEMENS odp.M4-12VDC
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS