Lampka diodowa KLP-20/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/blue
Ostatnio oglądane
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Zła ilość towaru
UKŁ TL084CN;TI;DIP14;Układ scalony; 4 kanały;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0805 zielona;360mcd; 2.8-3.6V;20mA;FYLS-0805PGC;FORYARD
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
UKŁ 74HC374;TI;układ scalony DIP20;RoHS
UKŁ TDA2003A;SUM;TO220/5;Układ sca. NF-E;28V;3.5A;10W;RoHS
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;
Ukł 74HC125 TI układ scalony DIP14 Pbf
Ukł 74HCT08 RC układ scalony DIP14
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf