Lampka diodowa KLP-10/O 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/orange
Ostatnio oglądane
Zestyk kontaktronowy 14mm MKA-14103 GAG-2C
Zła ilość towaru
Przekaźnik EX1-2U1J;12VDC;25A; NEC/TOKIN
Zła ilość towaru
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
Przekaźnik R15 4PDT 24VAC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-3024 RELPOL
Przekaźnik K8 4x24V 409-4 TELFA
Ukł 74HC164 TI układ scalony DIP14 Pbf
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
Oprawka LED 10mm RTF1090 wypukła Kingbright CN RoHS
Mostek KBPC2510 (25A/1000V) konekt. EEC RoHS
TR BUT56A;CYD;TO220;traznystor; NPN;8A;1000V;100W;10MHz;Pbf