Kontrolka AD16-16E/W-12VAC/DC;16mm; biała;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
Zła ilość towaru
DIP switch 12poz. przełącznik RoHS czerwony
Zła ilość towaru
UKŁ L7905CV;ST;TO220;Stabilizator; 1.5A;-5V;RoHS;
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS
Wtyczka bananowa WB-13 czarna RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;
Kontrolka OWS13/LS-13 bezbarwna do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Dioda LED 12mm czerwona dyfuzyjna 700mcd DIOD-0541
Dioda Zenera ZX 5V6;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł UCY7485N/SN układ scalony DIP16
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A
Dioda LED 10mm 12V źółta clir 10CY4UC12V-10 RoHS
Ukł CD4052BCN/MCY układ scalony DIP16
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS