Lampka diodowa KLP-3/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/orange
Ostatnio oglądane
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS
Zła ilość towaru
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS
Zła ilość towaru
TR 2N2369A;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;40V;0.36W;500MHz
Tulejka izolacyjna TO220 200mW/mK;130stop.C;6mm;NINIGI;RoHS
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
Dioda LED SMD 0603 żółta HT-190Y YEDTA INDUSTRY LTD Pbf
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł CD4013AE; ST; Układ scalony; DIP14
Dioda Zenera BZP650 C27V;5W;CEMI;
Bezpiecznik termiczny 10A 139stop.C RYE139 250V AC; RoHS
UKŁ TDA2030A układ scalony NF-E,22V;3.5A;18W;TO220/5;Pbf
Mostek trójf.SKBPC3516 (35A/1600V) konektory;MIC;RoHS