Lampka diodowa KLP-3/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/green
Ostatnio oglądane
Złącze AK100/3DS-5.0-V 3 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Zła ilość towaru
Mostek KBPC5010 (50A/1000V) konekt. YY RoHS
Zła ilość towaru
TR SIHG47N60E-GE3;VISHAY;TO247AC; Tranzystor;N-MOSFET;30A;600V;357W;
Buzzer z generatorem HCM1009 RoHS elektromagnetyczny 7-11V 20mA 80dB
UKŁ TDA2030A układ scalony NF-E,22V;3.5A;18W;TO220/5;Pbf
Ukł 74HC368 ST układ scalony DIP16
Przekaźnik 55.34.8.024.0040 FINDER odp.R4-24VAC 4P 7A do podstawki