Kontrolka AD16-16E/Y-24VAC/DC;16mm; źółta;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Transoptor CQ13BP
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 60.13.8.230.0040 FINDER odp.R15 3PDT 230VAC 10A
Zestyk kontaktronowy 27MM ZM107/III
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
UKŁ L7915CV;STM;TO220;Stabilizator; 1.5A;-15V;RoHS;
Łącznik Typ 83-133s 54ER-14.1 miniaturowy z rolką srebrzone końc.
Ukł 74HC125 TI układ scalony DIP14 Pbf
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
Buzzer bez generatora PM12 G23 elektromagnetyczny
Przekaźnik 40.61.8.230.0000 FINDER 230VAC;1P;16A;st.AgCdO;5mA;RM83P;