Kontrolka AD16-16E/O-24VAC/DC;16mm; pomarańczowa;podś.LED24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ L7906CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-6V;Pbf;
Zła ilość towaru
Wtyczka-gniazdo bananowa biała WG-13 RoHS
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Przekaźnik JRC/HFD27/012-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-12VDC 2P 2A
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Przekaźnik R15 4PDT 24VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-1024 RELPOL
Przekaźnik 43.41.7.024.2300 FINDER 24VDC;10A;1Z;st.AgCdO;0.25W;o.RM96Z
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
Wtyczka bananowa BS425 TB-niebieska 4mm RoHS
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
Dioda nadawcza CQYP16 CEMI 3V;40mA;940nm
Żarówka tel. T-5.5 12V 50mA 5000h