Lampka diodowa KLP-10/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/green
Ostatnio oglądane
Osłona FG-120 wentylatora 120x120mm materiał metal;CONNECTAR; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC251 FS układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
TR BS250P; Zetex; TO92; Tranzystor; P-MOSFET; 0.23A; 45V; 700mW; Pbf
TR BUZ91A;PMC;TO220;tranzystor; N-MOSFET;8.5A;600V;150W;Pbf;
TR BU806;STM;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;8A;200V;60W
Wtyczka bananowa BS425 TB-niebieska 4mm RoHS
TR IRF840;Vishay;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;8A;500V;125W;0.85R;RoHS;
Ukł 74HCT244 TI układ scalony DIP20 Pbf
Kontrolka OWS13/LS-13 czerwona do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Ukł CD4020BE;TI;DIP16;Układ scalony
UKŁ LM79L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-12V
Dioda Zenera BZX55 C2V7;500mW;DO-35