Lampka diodowa KLP-3/O 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 3mm)/orange
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JRC/HFD27/024-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-24VDC 2P 2A
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 16A 113stop.C BF113X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Zła ilość towaru
Fotorezystor CDS8003 Rl=400R, Ro=15MR (odp.RPP130);5639
Ukł UCY7453N/MH TESLA układ scalony DIP14
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
Ukł UCY7410N CEMI układ scalony DIP14
TR MPSA92;TO92;LGE;tranzystor; PNP;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Przekaźnik RM83-1021-25-1012 RELPOL 1Z;16A/250VAC;Ucewki:12VDC;do druku
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
Bezpiecznik termiczny 10A 184stop.C RYE184 250V AC; RoHS
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS