Kontrolka AD16-16E/B-12VAC/DC;16mm; niebieska;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem HCM1003 RoHS elektromagnetyczny 2-5V 20mA 75dB
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda Schottky MBR2545CT (duodioda) 25A 45V DO-220/3
Kontrolka OWS13/LS-13 źółta do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
UKŁ L7910CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-10V;RoHS;
Gniazdo GOP-11;11 pin; do lutowania do przekaźników R15 3PDT; lampowa
Przekaźnik V23061-A1005-A402 12V 8A/250VAC SIEMENS odp.RM96Z-12VDC
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
Złącze PH2x40S 2x40PIN proste szpilkowe raster 2,54mm RoHS
Wtyczka-gniazdo bananowa biała WG-13 RoHS