Lampka diodowa KLP-10/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/blue
Ostatnio oglądane
TR BC158B;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor PNP;30V;100mA;300mW;250MHz
Zła ilość towaru
TR TIP36C;STM;TO247;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD250C
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
UKŁ UL1231N;CEMI;DIP14;ukł. scalony Wzm. p.cz. z kluczową ARW
Wtyczka-gniazdo bananowa czarna WG-13 RoHS
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Przekaźnik K8 1x6V  401-1 TELFA
Tyrystor BT151-650R(12A/650V);TO220 Philips Pbf
Tyrystor BTP10-400  gw.M6 10A/400V LAMINA
Ukł UCA64145N CEMI układ scalony DIP16
Dioda LED 10mm 12V niebieska clir 10AB4UC12V-10 RoHS
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
UKŁ TDA2003A;SUM;TO220/5;Układ sca. NF-E;28V;3.5A;10W;RoHS
TR BF245B;CEMI;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;