Kontrolka AD16-22D/RG/24VAC/DC; 22mm;dwuk.czerw-ziel.;LED 24V;ONPOW
Ostatnio oglądane
Triak BT138-800E;NXP;12A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Zła ilość towaru
TR BF487;PH;TO92;tranzystor; NPN;0.05A;400V;0.83W;>70MHz
Zła ilość towaru
TR BF240;TO92;PHILIPS;Tranzystor; NPN;40V;25mA;250mW;380MHz;
TR 2N6488(=BDP395)CDIL;TO220;Trazn. NPN; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Łącznik klawiszowy W1.1 10A;250V; bistabilny;klawisz czerwony;30x11mm
Gniazdo GOP-11;11 pin; do lutowania do przekaźników R15 3PDT; lampowa
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
TR BC211;CEMI;TO39;Tranzystor; NPN;1A;80V;0.8W;300MHz
DIP switch 3 poz. przełącznik RoHS; czerwony
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
Korpus UC5 kontrolki 5mm RoHS typ wklęsła
TR BC393;TO18;Tranzystor; PNP;0.1A;180V;400mW;50MHz